userad84
Boks reklamowy

Zakopane: Złapano dwóch mężczyzn z 2 g marihuany - odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Zakopiańska policja zatrzymała 20-latka z Łodzi i 26-latka z Zakopanego. U mężczyzn znaleziono 2 g marihuany.

- W piątek w nocy policjanci patrolujący ulice Zakopanego zwrócili uwagę na zaparkowany w rejonie Antałówki pojazd marki Audi, w którym siedziało dwóch mężczyzn - mówi kom. Agnieszka Szopińska z zakopiańskiej Policji. - Na zainteresowanie funkcjonariuszy osoby te zareagowały bardzo nerwowo, nie potrafili wyjaśnić co robią w tym miejscu. Przeprowadzone przez policjantów przeszukanie dało odpowiedź na pytanie co było powodem zdenerwowania. Mężczyźni posiadali przy sobie niecałe dwa gramy substancji, która po sprawdzeniu testerem okazała się marihuaną. Obydwie osoby - 20-latek z Łodzi i 26-latek z Zakopanego zostały zatrzymane, poniosą odpowiedzialność za posiadanie narkotyków.

Przypominamy że zgodnie z polskim prawem posiadanie środków psychotropowych lub odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3. Jeżeli przedmiotem czynu będzie znaczna ilość tychże środków, zagrożenie karą wzrasta do lat 10. Z kolei przypadek mniejszej wagi zagrożony jest karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.


Zostań naszym darczyńcą, mecenasem lub sponsorem. Twoja dobrowolna wpłata zostanie przeznaczona w całości na działalność Stowarzyszenia I love Podhale - wydawcę portalu twoje-podhale.pl

BGZ BNP Paribas o/Nowy Targ konto: 24 1600 1462 1816 9582 4000 0001


Oceń artykuł:


2018-03-12 12:32 1396 Zakopane, policja, KPP, Agnieszka Szopińska, marihuana , narkotyk