Boks reklamowy

Rabkoland otwarty. Co największą atrakcją tegorocznego sezonu? [+ZDJĘCIA]

Na przełomie kwietnia i maja otwarto rabczański Park Rozrywki Rabkoland. Słoneczna pogoda i długi weekend majowy sprawiły, iż tysiące poszukiwaczy dobrej, rodzinnej zabawy mogło cieszyć się z atrakcji parku rozrywki. 

Największą atrakcją tegorocznego sezonu jest Góralsko Dżungla. To nowa strefa tematyczna, która rozpoczyna cykl ogromnych przemian w Rabkolandzie. Zwiedzając poszczególne sektory poznamy wesołych, kolorowych bohaterów, którzy wprowadzą nas w swoje fascynujące historie. W „Górskiej Dżungli” czekają na Was skałuchy, krokodyl Oskar, nosorożec Romuald i wiele niezwykłych stworzeń, z którymi szybko się zaprzyjaźnicie.

Choć „Górska Dżungla” zastąpiła kochany przez fanów Rabkolandu Pałac Strachów, nikt nie może czuć się rozczarowany. W nowej strefie czeka na nas pociąg, który przewiezie nas po ponad 100-metrowej trasie, pełnej egzotycznych, zaklętych w kamień zwierząt. Obawiasz się o los zaklętych zwierząt? Kolejną nową atrakcją „Górskiej Dżunglii” jest 10-metrowa wieża swobodnego spadku

Nowa strefa to także rewolucja pod względem wyglądu przestrzeni i infrastruktury. Odwiedzający mogą zjeść przepyszną pizzę w przeniesionej i zmodernizowanej pizzerii. O przyjemny cień dla gości zadbają nowe rośliny, sztuczne palmy i zadaszenia z Palmexu (taki sam znajdziecie w nowootwartej Krainie Avatara w amerykańskim Disney World!). Ci, którzy czekali na wodne źródełka, będą zachwyceni – tryskające fontanny i plujące Totemy od tego roku ochłodzą nas w każdy gorący dzień.

oprac. md
fot. Michał Starzec fotograf-podhale.pl

Galeria:

Źródło: materiały prasowe

2018-05-06 21:07 771 Rabkoland, Park Rozrywki, Rabka Zdrój, atrakcje dla dzieci, Podhale,

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie niewidoczny