userad84
Boks reklamowy

Rabka: Brutalny napad pod Bankiem. Bandyta nadal jest na wolności

Policja nadal poszukuje sprawcy bandyckiego napadu, do jakiego doszło 8.08.2017 pod bankiem w Rabce (pow. nowotarski). Ofiara napadu z ranami kłutymi brzucha jest w szpitalu. Najprawdopodobniej jutro 43-letni mężczyzna, który został ugodzony nożem i okradziony zostanie przesłuchany. 

Dramatyczne sceny rozegrały się w centrum Rabki, na parkingu przed bankiem. To właśnie tam został zaatakowany 43-letni mężczyzna, który podjechał pod rodzimą placówkę baku, by zdeponować znaczną gotówkę. Bandyta dźgnął ofiarę nożem i ukradł gotówkę, po czym zbiegł. Dotąd nie udało się ująć bandyty.

Policja i prokuratura - zasłaniając się dobrem prowadzonego śledztwa nie udzielają na razie żadnych informacji. Rzecznik KPP Nowy Targ, kom Roman Wolski twierdzi, że trwają intensywne poszukiwania sprawcy napadu. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć,ze większość dróg Podhala jest obstawiona. 

Napad na klienta bank, w centrum uzdrowiska, w samym środku sezonu turystycznego i na dodatek na bankowym parkingu budzi w regionie niepokój.

 


Zostań naszym darczyńcą, mecenasem lub sponsorem. Twoja dobrowolna wpłata zostanie przeznaczona w całości na działalność Stowarzyszenia I love Podhale - wydawcę portalu twoje-podhale.pl

BGZ BNP Paribas o/Nowy Targ konto: 24 1600 1462 1816 9582 4000 0001


Oceń artykuł:


2017-08-09 10:09 643 Rabka, napad rabunkowy, nożownik, policja, Roman Wolski