Boks reklamowy

PolskiBus wjeżdża do Szczawnicy i Krościenka n/Dunajcem

PolskiBus.com nawiązuje współpracę partnerską z PKS Polonus! Dzięki temu oferta platformy www.polskibus.com została rozbudowana aż o 23 nowe linie. Od 23 marca 2017 roku pasażerowie mają do dyspozycji aż 100 miast z krajowej oferty Polonusa. Pojawiła się m.in. trasa z Warszawy do Szczawnicy przez Krościenko nad Dunajcem.

Witamy w gronie naszych partnerów największego państwowego przewoźnika! Dzięki rozbudowanej i atrakcyjnej siatce połączeń PKS Polonus, nasi Pasażerowie zyskują niepowtarzalną możliwość podróży do aż 66 nowych miast w ramach 23 linii! Miłą niespodzianką dla naszych Klientów jest wprowadzenie m.in. Kudowy-Zdrój, Olsztyna, Szklarskiej Poręby, Buska-Zdrój, Szczawnicy, Muszyny czy Grudziądza, o które pytali od dawna. Jestem przekonany, że Lwów i Kaliningrad będą bestsellerem sezonu letniego. Zachęcam do rezerwacji podróży w atrakcyjnych cenach na www.polskibus.com – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Dzięki poszerzeniu oferty pasażerowie będą mogli skorzystać z nowego połączenia Warszawa-Szczawnica. Autobusy zatrzymywać się będą także w Krościenku n/Dunajcem. Tym samym ten niezwykle popularny w naszym kraju przewoźnik autobusowy rozwinął swoją sieć połączeń w naszym regionie. Autobusy na tej trasie podróżować będą codziennie.

Rozkład jazdy trasy Szczawnica-Warszawa:

Przystanek Godzina
 Szczawnica  10:00
 Krościenko  10:07
 Nowy Sącz  11:00
 Tarnów  12:30
 Busko-Zdrój  14:10
 Kielce  15:15
 Radom  16:50
 Warszawa, Dworzec Zachodni  18:35


Rozkład jazdy trasy Warszawa-Szczawnica:

Przystanek Godzina
 Warszawa, Dworzec Zachodni  9:20
 Radom  11:10
 Kielce  12:30
 Busko-Zdrój  13:40
 Tarnów  15:10
 Nowy Sącz  16:25
 Krościenko  17:20
 Szczawnica  17:27

więcej: na stronie polskibus.com
rozkład jazdy PolskiegoBusa: tutaj

źródło: materiały prasowe, oprac. md

 


Oceń artykuł:


2017-03-24 10:16 4523 PolskiBus, Krościenko nad Dunajcem. Szczawnica, Warszawa, autobus