userad89
Boks reklamowy

Otwarcie Cross & Fitness w Nowym Targu [galeria]

Na Podhalu obserwujemy ogromny trend na fitness. Tego rodzaju kluby rozrosły się jak grzyby po deszczu. Ludzie czują potrzebę aktywnego spędzania czasu i oczekują profesjonalnych porad. Wczoraj otwarty został CF Podhale Nowy Targ. Nowo otwarty klub mieści się w budynku Hali Gorce. Zobacz galerię z otwarcia!
Źródło: fot. Zbiegniew Krauzowicz

Komentarze

~Direct Lender Loans

credit loans guaranteed approval poor credit loans 15 minute loans direct lenders credit loans guaranteed approval

~LEOKADIA

Hej! Wiatjcie Wszyscy za i przeciw. Uczeszczam do CFPodhale(stare i nowe miejsce) i stwierdzam,że te treningi nie są dla wszystkich.Mi osobiście sie bardzo podoba takie jak to nazwaliście "zajeżdżanie ludzi",ale nigdy z tego powodu nie miałam kontuzji a Mateusz czy Karolina jak najbardziej są kompetentni w tym co robią i pilnują swoich adeptów. Życzę aby wszytko się powiodło jak sobie zaplanowali.

~kasia

Krew mnie zalewa jak ktoś nie potrafi przeczytać nawet prostego zdania, a rzuca się jak ryba w sieci! Obiektywny to do Ciebie! Napisałam,że zgadzam się z przedmówcą tj. Jankiem, w kwestii tego jak NIE POWINIEN WYGLĄDAĆ TRENING! treningi NIE POLEGAJĄ NA ZAJEŻDŻANIU LUDZI! a słyszałam,że komuś kazałeś zwracać do wiadra z magnezją ! No sorry ! Poza tym nie powinieneś chyba nikogo uczyć co to jest CrossFit! - crossik, cross fitness - no ok, widziałam trampoliny może poskaczesz? A zumbę zostawiam dla takich jak Ty. Nie pozdrawiam!

admin

@obserwator @Janek: jeżeli komentarze są dodawane z tego samego adresu IP i ich dodanie następuje "jeden po drugim", a podawane są inne adresy e-mail, oznacza to, że ktoś próbuje nasycić artykuł jak największą ilością negatywnych komentarzy. Bardzo cenimy sobie zdanie naszych czytelników. Prosimy jednak o wiarygodne i uczciwe komentarze. Serwis tworzony jest dla ludzi i jeżeli komentarze i opinie nie będą dodawane w sposób taki jak powyżej został opisany to zawsze będą publikowane w serwisie. Serdecznie pozdrawiamy, zespół twoje-podhale.pl

~obserwator

Pytanie do moderatora... obserwuję temat od początku i chciałem zapytać czemu osuwacie komentarze ludzi którzy wypowiadają się na temat który im poddajecie? nie widziałem przekleństw ani innych rzeczy które należałoby ocenzurować. Nie te czasy panowie by cenzurować gdy ktoś uczciwie mówi co i jak jest. Wstydźcie się

~Janek

"Obiektywny" widzę że czytanie ze zrozumieniem u Ciebie na bakier... no ale cóż wytłumaczę prościej. Napisałem wcześniej: "Wszystkie treningi wyglądały tak żeby za wszelką cenę się "zajechać" bez względu na konsekwencje zdrowotne i przez to miałem kontuzję barku..." Poszedłem do fizjoterapeuty z moją kontuzją i wtedy się dowiedziałem że ten trening nie powinien tak wyglądać, że to nie tylko chodzi o zajeżdżanie ludzi a podlega pod to jakieś programowanie nie mam pojęcia do końca jakie bo się na tym kompletnie nie znam i myślałem że idąc do tego klubu będę w bezpiecznych rękach, okazało się że nie... Dlatego Obiektywny nie pisz mi tu że cytuję: "Jak czytam tu biadolenie typu "trening polega na zajeżdżaniu ludzi" to pusty śmiech mnie ogarnia." bo ja osobiście w swoim komentarzu tego nie napisałem, więc po pierwsze Tobie polecam się doszkolić w tym temacie o którym niby tak dużo wiesz.. po drugie wróć do szkoły po umiejętność czytania ze zrozumieniem a później komentuj cokolwiek. A jeżeli chodzi o ocenianie ludzi po wyglądzie to masz racje !! Nie ma co oceniać ludzi po wyglądzie (więc z Lelką w tym przypadku się nie zgodzę) tylko po wiedzy i umiejętnościach ale jeżeli główny trener podciąga się z gumą to to już jest problem z podstawami. Bo jak ma niby pokazać takie ćwiczenie komuś jak sam tego nie potrafi.... A jak komuś polecasz Zumbe to pewnie masz w tym duże doświadczenie więc na takie zajęcia się udaj. Natomiast jeżeli chodzi o administratorów tej strony, to śledzę stronę od samego początku, wartościowe artykuły są zamieszczane typu „Rynek kontra galerie handlowe” bardzo dobrze napisane! Ale chyba za dużo oglądania strony TVN bo usuwanie komentarzy( w TVN-ie to standard) to jakieś kompletne nieporozumienie i jeżeli chcecie żeby taka strona była dla ludzi ( bo mam nadzieję że taka idea temu przyświecała) to się zastanówcie czy to był dobry ruch z Waszej strony. Bo sam się teraz boję cokolwiek komentując czy tego nie usuniecie. Jak by były wulgaryzmy to jeszcze rozumiem bo to bez sensu wyskakiwać z wyzwiskami ale zwykłe komentarze? Pozdrawiam całe Twoje-Podhale i powodzenia!!

~obiektywny

Jak czytam tu biadolenie typu "trening polega na zajeżdżaniu ludzi" to pusty śmiech mnie ogarnia. Czy wy wiecie na czym polega CrossFit? Szczerze wątpię. Zanim pójdzie się na trening warto trochę o tym poczytać a Jankowi i Kasi polecam Zumbę albo taniec towarzyski. Ocenianie kwalifikacji ludzi po ich wyglądzie pozostawiam bez komentarza. Ja tam życzę powodzenia!

~piotrek

mi koleś kazał kupić personalne, bo powiedział, że nic nie umiem.

~.....

To co Twoim zdaniem musi zrobić trener... żeby mieć fachową wiedzę ???

~Karolina

Lelka - nie sądziłam ,że wyglądam na nastolatkę :P - dziękuję za miły komplement :))

~kasia

Niestety mam podobne odczucia co moi 'przedmówcy' Trener ogląda się za 'spódniczkami' żadnej nie przepuści co niestety nie jest profesjonalne. Treningi w wykonaniu tego Pana również pozostawiają wiele do życzenia. Tak jak zauważył Pan wyżej dobry trening nie polega na zajeżdżaniu ludzi. Nie polecam. Poza tym trener powinien mieć fachową wiedzę - a kilka kursów jej nie gwarantuje.

~Lelka

Byłam kilka razy gdy byli jeszcze na basenie. Cóż mogę powiedzieć. Właściciel a jednocześnie główny trener próbuje nadrobić brak kompetencji motywacyjnymi okrzykami. Z resztą nie trudno zauważyć jego nadwagę więc chyba sam powinien pójść gdzieś na trening. Kwestie prób podrywu pominę. Warto też się zastanowić jakie kwalifikacje może posiadać "trenerka" ktora chyba jest jeszcze nastolatką. Podsumowując. Jeśli ktoś chce powierzyć swoje zdrowie komuś bez kompetencji, nie przeszkadza mu cena nieadekwatna do jakości i lubi być w żałosny sposób podrywany lub obgadywany - to CF Podhale na pewno przypadnie mu do gustu

~Janek

Chodziłem do nich jak jeszcze mieli siedzibę na miejskim basenie. Wszystkie treningi wyglądały tak żeby za wszelką cenę się "zajechać" bez względu na konsekwencje zdrowotne i przez to miałem kontuzję barku (a nie na tym polega ten trening, dowiedziałem się o tym chodząc do fizjoterapeuty). Właściciel bardzo nieprzyjemny i arogancki. Zmiana lokalu na pewno nie zmieni podejścia do klientów. BARDZO NIE POLECAM

Dodaj komentarz

Twój mail będzie niewidoczny

Warning: A non-numeric value encountered in /twoje-podhale.pl/modules/Site/Class/Seo.php on line 67

Warning: A non-numeric value encountered in /twoje-podhale.pl/modules/Site/Class/Seo.php on line 67

Warning: A non-numeric value encountered in /twoje-podhale.pl/modules/Site/Class/Seo.php on line 67

Warning: A non-numeric value encountered in /twoje-podhale.pl/modules/Site/Class/Seo.php on line 67

Warning: A non-numeric value encountered in /twoje-podhale.pl/modules/Site/Class/Seo.php on line 67

Warning: A non-numeric value encountered in /twoje-podhale.pl/modules/Site/Class/Seo.php on line 67