userad91
Boks reklamowy

Nowotarżanie bliżej Super Finału!

Szarotka i Górale poczynili pierwsze kroki w stronę Super Finału. Szarotka na własnym parkiecie niespodziewanie pokonała vice mistrza kraju. Natomiast Górale po ciężkim meczu wywieźli cenne zwycięstwo z Babimostu.

Szarotka już w pierwszej tercji podporządkowała sobie spotkanie. Już po 7 minutach za sprawą Hamrola, Rysia i Augustyna prowadziła 3:1. Wynik rywalizacji w tej odsłonie zmienił jeszcze Żuk. Niewielu było takich, którzy spodziewali się takiego obrotu sprawy. Jednak nowotarżanie już od pewnego czasu swą postawą zapowiadali, że chcą po kilku latach przerwy ponownie powalczyć o miano najlepszej drużyny w Polsce. Bohaterem meczu po stronie Zielonki byli bracia Sienko. Zdobyli trzy bramki dla gości. Nie wystarczyło to jednak na zatrzymanie rozpędzonej Szarotki, która dokładając jeszcze jedno trafienie autorstwa Chlebdy, postawiła kropkę nad "i".

Worwa Szarotka - MUKS Zielonka (4:1,0:1,1:1)
5:3 Michał Sieńko - Maciej Sieńko

Zdecydowanie gorzej w mecz weszli mistrzowie Polski. Górale zdecydowanie przespali pierwszą odsłonę meczu, dając sobie strzelić pięć bramek. Momentami prezentowali "świąteczną formę". Dwie kolejne tercje to jednak pokaz siły mistrzów. Odrodzili się niczym feniks z popiołów. W kolejnych dwóch odsłonach zdobyli dziewięć bramek, tracąc tylko dwie i to oni poczynili pierwszy krok w stronę finału. Jeżeli spotkania rewanżowe pójdą po stronie nowotarskich ekip, czeka nas powrót do przeszłości, kiedy to przez lata o mistrzowskim tytule decydowały finałowe derby.

Fenomen Babimost - Górale Nowy Targ (5:2,1:4,1:5)
1:0 Malajka - Chochowski
1:1 Pelczarski - Leja