userad91
Boks reklamowy

Muzyczne Niedziele w Altanie

Zapraszamy na kolejną odsłonę Muzycznych Niedziel w Altanie, czyli cyklu koncertów w Altanie w Parku Miejskim w Nowym Targu, zawsze o godz.17.00, zawsze ze wstępem wolnym. W tym roku spotkamy się siedem razy 1, 15, 22, 29 lipca oraz 5, 12, 26 sierpnia (w pozostałe dwie niedziele spotykamy się najpierw na 8 lipca Pikniku Lotniczym, a później 19 sierpnia na Jarmarku Podhalańskim).

A wystąpią dla Państwa kolejno:

1 lipca – Grzegorz Kolusz. Pianista z rozrywkowo-klasycznym repertuarem. Nie zabraknie akcentów na 100. lecie Odzyskania Niepodległości.

15 lipca – Wowa z Charkowa. Zespół grający miejski, słowiański folk po polsku i po rosyjsku. Ochrypły wokal, temperament sceniczny, słowiańska dusza.

22 lipca – Magda i Bogusław Ćwiertnia. Rodzinny duet tata (pianino) i córka (wokal). Muzyka popularna na wysokim poziomie we własnych autorskich aranżacjach.

29 lipca – Łukasz Rajski i Daniel Lipiec. Młodzi zdolni. Gitarzysta i wokalista grający swoje wersje popularnych utworów muzyki avant pop, soul i nie tylko.

5 sierpnia – Agnieszka Banaś. Wokalistka związana z nurtem muzyki tradycyjnej, udowadniająca, że folklor nigdy nie wychodzi z mody. W duecie z pianistą Romanem Wierciochem.

12 sierpnia –  iNTarg BLUES. Zespół w składzie: Marcin Jagła, Oskar Rapacki, Edek Wojtusiak i Tomek Zelek grający standardy bluesowe oraz kompozycje własne.

26 sierpnia – Studio Piosenki „Septyma”. Grupa dzieci i młodzieży z nowotarskiego MOKu. Laureaci licznych konkursów w Polsce i za granicą.

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie niewidoczny