userad89
Boks reklamowy
Do siebie – gabinet psychologiczno-logopedyczny

Do siebie – gabinet psychologiczno-logopedyczny

Zdrowie

  Adres

ul. Wojska Polskiego 24/16
34-400 Nowy Targ
woj. Małopolskie ( powiat nowotarski )

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 08-21 (logopeda)
  • Wtorek: 08-21 (psycholog i logopeda)
  • Środa: 08-21 (psycholog i logopeda)
  • Czwartek: 08-21 (psycholog i logopeda)
  • Piątek: 08-21 (logopeda)
  • Sobota: 08-21 (logopeda)
  • Niedziela: Nieczynne

O firmie

Do siebie – gabinet pomocy psychologicznej i rozwoju osobistego – Ewa Kruchowska

 

Oferta gabinetu psychologicznego/psychoterapeutycznego

- poradnictwo psychologiczne

- psychoterapia indywidualna

- psychoterapia dzieci i młodzieży (od 7 r.ż.)

- terapia uzależnień (alkohol, narkotyki, uzależnienia behawioralne: hazard, zakupy, seks, internet)

- poradnictwo dla rodziców

- diagnoza testowa (również na potrzeby Komisji Orzekających)

- WenDo – warsztaty samoobrony i asertywności dla kobiet i dziewczynek

- warsztaty, szkolenia i prelekcje (w tym m.in. Radzenie sobie ze stresem, Kretaywność)

 

Oferta gabinetu logopedycznego/neurologopedycznego/miofunkcjonalnego

- diagnoza logopedyczna i neurologopedyczna

- terapia wad wymowy  (np. seplenienie, reranie, jąkanie)

-  Terapia zaburzeń mowy i komunikacji (opóźniony rozwój mowy, Niedosłuch,
Autyzm, Afazja, Demencja

- terapia dyslekcji

- wczesna interwencja logopedyczna diagnoza nieprawidłowości i stymulacja rozwoju mowy dziecka (od urodzenia do 3 r.ż)

- terapia miuofunkcjonalna (ćwiczenia korygujące nieprawidłową pracę mięśni języka, ust oraz gardła) – wskazania: otwarte usta, oddychanie przez usta, pogrubiona i zaczerwieniona warga dolna, wilgotna warga dolna, ślina w kącikach ust, język w pozycji spoczynkowej napiera na zęby albo leży między zębami, seplenienie.

 


Gabinet "Do siebie" zatrudnia specjalistów w swojej dziedzinie:

mgr Ewa Kruchowska – psycholożka, trenerka kompetencji miękkich, trenerka WenDo, wykładowczyni.

Ukończyła z wyróżnieniem studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim, w tym dwie specjalizacje: Psychologia kliniczna i Pomoc psychologiczna człowiekowi zdrowemu. Na szkoleniu podyplomowym Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskała kwalifikacje pedagogiczne. Ukończyła roczne szkolenie- Psychoterapia dzieci i młodzieży w ujęciu behawioralno-poznawczym w ośrodku Mensana w Krakowie i liczne szkolenia specjalistyczne, w tym cykl szkoleń z zakresu diagnozy i terapii uzależnień behawioralnych (hazard, zakupoholizm, uzależnienie od internetu). Posiada certyfikat Akademii Mistrzów Treningu (kompetencje na poziomie VII European Qualifications Framework). Jest absolwentką rocznej Akademii Treningu WenDo w Krakowie i certyfikowana trenerką WenDo – warsztatu asertywności i samoobrony dla kobiet i dziewczynek. Obecnie realizuje program czteroletniego kursu psychoterapii poznawczo – behawioralnej przygotowujacy do uzyskania certyfikatu i akredytowany przez PTTPiB w Centrum Terapeutyczno – Szkoleniowym Tercognitiva w Krakowie. W trosce o jak najwyższa jakość usług dba o ciągły rozwój zawodowy, a swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
mgr Joanna Piotrowska – Ancew- logopeda, neurologopeda kliniczny, pedagog specjalny 

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie ze specjalizacją oligofrenopedagogika. Podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach oraz kontynuowała naukę w systemie studiów podyplomowych. Studia z zakresu z logopedii ukończyła na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, zespołem Downa i innymi wadami genetycznymi. Jako logopeda pracuje również z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, z prostymi wadami wymowy, problemami w czytaniu i pisaniu, alalią czy afazją. W kręgu Jej zainteresowań i kompetencji zawodowych znajduje się również terapia osób dorosłych po incydentach neurologicznych (np. udarach). Współpracuje jako terapeutka z Fundacją Dźwięki Marzeń i prowadzę terapię domową małych dzieci z implantami ślimakowymi. Prowadzi terapię jąkania u dzieci metodą PALIN. Jest także jedną z dwóch w Małopolsce terapeutek miofunkcjonalnych.


mgr Roksana Dudzik- Chmielecka- psychoterapeutka systemowa

Absolwentka Wyższej Szkoły Filozoficzno- Pedagogicznej „Ignatianum” w Krakowie ze specjalizacją pedagogika resocjalizacyjna, oraz studiów podyplomowych  na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie w zakresie pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej, diagnozy i terapii pedagogicznej,
Ukończyła dwuletni kurs terapii systemowej w Ośrodku Szkoleń Systemowych posiadający rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, jak też Kurs Psychoterapii Praktycznej organizowanego przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie w trakcie czteroletniego całościowego kursu psychoterapii przygotowujący do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Doświadczenie terapeutyczne zdobywała na stażu w Katedrze Psychoterapii, podczas praktyki zawodowej w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Mszanie- Dolnej, w szkole podstawowej na stanowisku pedagoga szkolnego oraz jako wychowawczyni w świetlicy środowiskowej i profilaktycznej.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Ciągle podnosi swoje kompetencje i dba o jakość pracy z klientem/ pacjentem poprzez realizowanie kursów doskonalących oraz udział w konferencjach naukowych z dziedziny psychologii i psychoterapii.
Zawodowo zainteresowana pracą z rodzinami, małżeństwami, parami.
 

mgr Aleksandra Nogaabsolwentka psychologii (specjalność: psychologia kliniczna dorosłego człowieka) Uniwersytetu Śląskiego.

Już w trakcie trwania studiów uczestniczyła w praktykach i wolontariatach, które pozwoliły przygotować się do zawodu psychologa. Po studiach rozpoczęła pracę w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjny, w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej, jednocześnie stale poszerzając swoją wiedzę z zakresu psychologii klinicznej, a także diagnozy i terapii neuropsychologicznej, biorąc udział w kursach oraz szkoleniach.

Ukończyła także studia podyplomowe Konflikty w rodzinie i mediacje rodzinne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Obecnie w trakcie procesu certyfikacji psychoterapeuty w nurcie poznawczo – behawioralnym.

Posiada doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi w zakresie oceny i terapii funkcji kognitywnych.  Prowadzi psychoterapię indywidualną (osób dorosłych) oraz par
arkadiuszmgr Arkadiusz Marczyk – certyfikowany trener, szkoleniowiec, instruktor Nordic Walking.

Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Certyfikowany trener kompetencji miękkich Szkoły Trenerów ECO21 prowadzonej przez Szkołę Trenerów Meritum z Katowic – tytuł Starszego Trenera (poziom 5 EQF). Doświadczenie trenerskie uzyskał we współpracy z firmą Ingeus w zakresie pracy motywacyjnej (indywidualnej i grupowej) z beneficjentami zagrożonymi długotrwałym bezrobociem oraz z Małopolskim Centrum Studiów Strategicznych podczas prowadzenia szkoleń „Przedstawiciel handlowy” dla młodych osób poszukujących pracy z obszaru Gminy Nowy Targ. W swej praktyce szkoleniowej bazuje na doświadczeniu w pracy z klientem uzyskanym jako doradca klienta VIP w Bankowości Osobistej Premium Banku Pekao S.A. oraz w Centralnym Domu Maklerskim Pekao S.A.

Galeria

Lokalizacja

Rabaty

Firma nie oferuje rabatów.

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.

Warning: Declaration of Base_Model_DbTable_Temp::get($code, $object = NULL) should be compatible with Extends_Table::get($par = NULL, $par_to = NULL) in /twoje-podhale.pl/modules/Base/Model/DbTable/Temp.php on line 0

Inne oferty


Warning: A non-numeric value encountered in /twoje-podhale.pl/modules/Site/Class/Seo.php on line 67

Warning: A non-numeric value encountered in /twoje-podhale.pl/modules/Site/Class/Seo.php on line 67

Warning: A non-numeric value encountered in /twoje-podhale.pl/modules/Site/Class/Seo.php on line 67

Warning: A non-numeric value encountered in /twoje-podhale.pl/modules/Site/Class/Seo.php on line 67

Warning: A non-numeric value encountered in /twoje-podhale.pl/modules/Site/Class/Seo.php on line 67

Warning: A non-numeric value encountered in /twoje-podhale.pl/modules/Site/Class/Seo.php on line 67